Exclusevents, de organisator van 2Generations, heeft in december 2012 een enquête gehouden onder haar trouwe bezoekers. Meer dan 200 mensen wilde meedenken over de formule en deden suggesties. Bas Dortmundt: "Na jarenlang volgens dezelfde formule 2Generations te hebben georganiseerd was het feest toe aan een renovatie. Dat moet je wel zorgvuldig doen. Gelukkig hebben wij trouwe bezoekers die graag hun mening gaven en ons op het goede spoor hebben gezet".
Uit de enquête bleek dat 2Generations vooral een feest is waar mensen elkaar ontmoeten en samen een gezellige avond willen beleven. De live optredens zijn minder belangrijk en met name DJ's worden gewaardeerd. De uitkomsten gaven ook een signaal om de samenwerking te zoeken met andere feestorganisaties. Ook werd de entreeprijs als relatief hoog beoordeeld.
De wijzigingen worden al doorgevoerd bij de komende editie van 2Generations op 23 maart in de Philharmonie. De entreeprijs is € 20 geworden. Er komt een zaal de in zijn geheel wordt gehost door de DJ's van Reborn. Deze organisatie is in 2000 gestart met het organiseren van feesten in Haarlem in 'Underground-sferen'. Op deze succesvolle feesten werden vooral houseclassics gedraaid. In 2007 is de organisatie gestopt en op een éénmalig optreden in 2011 na waren er geen optredens meer. Tijdens de vernieuwde 2Generations zal de Van Beinumzaal de hele avond door Reborn in de perfecte feestsfeer worden ondergedompeld. In de foyer zal de bekende DJ Erik E de mensen tot dansen aanzetten. Daarnaast treed de act Groove Line op, een coverband met hits uit verleden en heden.
2Generations zal ook meer gaan samenwerken met lokale horeca. Samen met de Jopenkerk is er een borrel en dinerprogramma samengesteld. Voor € 59,50, inclusief entreekaart 2Generations, wordt een borrel en driegangen-diner aangeboden. Een geprogrammeerde DJ zal ook in de Jopenkerk een optreden verzorgen.
Kaarten voor 2Generations zijn te koop via de website www.2generations.nl. Voor het borrel- en dinerarrangement kan worden gereserveerd bij de Jopenkerk.