PERSBERICHT
Met de inschrijving van Mercy Ships werd de 100e deelnemer verwelkomd door SponsorKliks. Mercy Ships is een internationale christelijke hulpverlenings- en ontwikkelingsorganisatie die hoop en genezing brengt naar de allerarmsten in ontwikkelingslanden. Via SponsorKliks hoopt Mercy Ships meer geld op te halen om hun projecten financieel te ondersteunen. Hiermee is ook duidelijk geworden dat de toepassing van de formule steeds breder wordt. Na gestart te zijn met voetbalverenigingen hebben zich inmiddels tientallen sportverenigingen aangemeld, maar ook andere organisaties. Zo zijn stichtingen aangesloten die goede doelen ondersteunen, een Molukse bibliotheek en een studentenvereniging. SponsorKliks is officieel partner van De Koninklijke Nederlandse Baseball en Softball Bond en het initiatief wordt ondersteund door Fonds Gehandicaptensport.
Iedereen die via de speciale webpagina van de vereniging of organisatie op SponsorKliks naar een aangesloten webwinkel gaat, bezorgt de deelnemer aan SponsorKliks extra geld. Er zijn afspraken gemaakt met o.a. Wehkamp, Zalando en Bol.com. Ook restaurantreserveringen via Dinnersite en bezorgmaaltijden via JustEat leveren geld op. Deze speciale pagina is rechtstreeks te benaderen via de eigen website. De leden, donateurs of sympathisanten betalen hetzelfde voor hun aankoop als dat ze rechtstreeks de reservering of aankoop doen. De deelnemer ontvangt de commissie.
SponsorKliks is ook actief in het buitenland. In Belgiƫ, Verenigde Staten, Duitsland, Polen en Zuid-Afrika kan men nu ook gebruik maken van SponsorKliks en de daar aangesloten webshops. Een internationale organisatie als Mercy Ships zal haar zusterorganisaties wijzen op de mogelijkheden van SponsorKliks.