Persbericht
Het bestuur van HFC EDO heeft met de huidige hoofdcoach Mark Evers overeenstemming bereikt over een verdere samenwerking bij de Haarlemse eersteklasser. Het wordt het derde achtereenvolgende jaar dat de trainer voor de groep staat. Het bestuur en Mark Evers zijn een verlenging van één seizoen overeengekomen.
Na de promotie naar de eerste klasse staat het team op dit moment op de 5e plek met 4 punten achterstand op de koploper. Er zijn dus vele mogelijkheden voor het team in de tweede helft van de competitie.
Peter van Wassem, voorzitter van HFC EDO: "Wij zijn blij dat wij al in een vroeg stadium het contract met Mark hebben kunnen verlengen. Zowel vanuit het bestuur als vanuit Mark was er vanaf het begin een goed gevoel om de samenwerking voort te zetten".
Mark Evers: "Ik heb het erg naar mijn zin bij HFC EDO. Het is een mooie club die stapje voor stapje vooruit gaat. Ik heb een selectie die geweldig kan voetballen. Soms zijn de prestaties nog weleens wisselvallig. Dat moet stabieler en dat is een proces waar wij met het hele team hard aan werken. Ik ben blij dat ik daar verder mee kan gaan. Er ligt voor deze ploeg een mooie toekomst in het verschiet."