PERSBERICHT
Zaterdag 16 juli staat de eerste 2Generations Beach Edition op het programma. Er zijn al meer dan 2500 kaarten verkocht voor het strandfeest voor jong en oud. Vanaf 14.00 uur kan er al worden opgewarmd met DJ Swadeep waarna de band Stijl Achterover om 15.45 uur zal optreden. Glennis Grace is op dit moment één van de meest succesvolle Nederlandse artiesten en zal ook op het podium in Bloemendaal staan. Verder is er een programmering met nationaal en regionaal bekende artiesten zoals Hans Dulfer, Ronald Molendijk en Dennis van de Geest. Maar ook lokale acts als 100% Pretband en Als de Brandweer.
Het feest is bedoeld voor verschillende generaties en verwacht een grote groep bezoekers te verwelkomen. Organisator Bas Dortmundt: 'De verkoop van kaarten verloopt erg goed. Zeker voor een strandfeest is dat heel positief. Maar ook als het weer wat minder is kan er gewoon gefeest worden. Nagenoeg het gehele evenementengebied kan overdekt worden.'
Tickets á € 25,- zijn te koop bij de diverse verkoopadressen, o.a. Free Record Shop en Van Leest, en via internet www.2Generations.nl. Op deze website staat tevens de volledige programmering.